no-img
اصفهان خرید

دانلود پایان نامه پست 63 كمال آباد در غرب تهران


اصفهان خرید
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

DOC
دانلود پایان نامه پست ۶۳ کمال آباد در غرب تهران
doc
اسفند ۲۴, ۱۳۹۶
570کیلوبایت

دانلود پایان نامه پست ۶۳ کمال آباد در غرب تهران


دانلود پایان نامه پست ۶۳ کمال آباد در غرب تهران

خلاصه گزارش

در این گزارش سعی شده است که با رعایت اختصار گوشه ای از قسمت عظیم و گسترش انتقال الکتریکی تشریح شود .در مقدمه این گزارش آشنایی با مشخصات کلی الکتریکی پست ۶۳ کیلو ولتی کمال آباد کرج آمده است . در بخش نخست گزارش دلایل وجود پستهای فشار قوی و همچنین انواع آنها با توجه به استانداردهای موجود شرح داده شده دربخش دوم گزارش مهمترین و اساسی ترین تجهیزات تشکیسل دهنده پست به تفصیل شرح و بررسی گردیده است . همچنین در مورد رله هایی که محافظت خطوط و ترانسفورماتورها و دیگر تجهیزات مهم یک مجموعه را عهده دارند توضیحاتی داده شده است دربخش بعدی اصول و روشهای بهره برداری بهینه از پستهای فشار قوی بطور اعم شرح داده شده است که این توضیحات در جهت بهره وری بیشتر و همچنین راندمان بالاتر و جلوگیری از بروز هر گونه خطر و یا اشال احتمالی به کلیه دست اندرکاران یک پست فشار قوی توصیه می شود . بخش بعدی مربوط به شرح و توضیح اشکالات احتمالی که ممکن است در پست ۶۳کمال آباد بروز کند و همچنین شرح کارهایی که برای رفع این عیوب باید انجام شود . بخش آخر نیز مربوط به نحوه بهره برداری از مدارهای اینترلاک پست ۶۳ کمال آباد می باشد که در آن نحوه برق دار کردن خط با در نظر گرفتن کلیه اصول فنی برای جلوگیری از بروز هر گونه نارسایی در سیستم و شبکه شرح گردیده است .

مقدمه

پست ۶۳ کمال آباد در غرب تهران در ۵۰ کیلومتری تهران واقع در کرج قرار دارد . پست توسط ۴ ترانس اصلی التا ساخت آلمان هر یک بقدرت نامی ۱۵MVA تغذیه می شود دارای ۴ ترانس داخلی ساخت UNELEC هر یک بقدرت نامی ۱۰۰KVA با گروه برداری PYNU یا پست تبدیل ولتاژ نامی ۲۰/۰.۴KV با نسبت تبدیل ( جریان نامی )۲.۸۸/۱۴۴.۳,A می‌باشد .

و دارای ترانسفورماتور ولتاژ ۶۳ کیلو ولت  P.T خطوط سازنده کارخانه SPANNUN GSWANPLER می باشد با قدرت ۲۵۰,VA  و کلاس ۰.۵ می باشد . دارای دوبی ورودی۶۳ از طریق پست ۲۳ کیلو ولتی کمال آباد به فاصله ۲ کیلو‌متری از پست به کدهای ۶۰۶,۶۰۵ و یک بی خروجی به پست اختصاصی بی‌سیم واقع در ۱ کیلومتری پست که در مواقع مانور از این خط استفاده می شود .2,000 تومان

قالب بندی: 300 صفحه ورد

قیمت: 2000 تومان

برای محصولات دانلودی پس از پرداخت آنلاین ،لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود

اخطار: این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از ارائه به عنوان پروژه درسی خودداری فرمایید(درغیر اینصورت عواقب متوجه خریدار است و سایت مسئولیتی ندارد)

موضوعات :
پایان نامه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.